Цей курс розрахований на широке коло осіб: як на тих, хто розпочав свій бізнес, і тих, хто лише планує започатковувати власну справу, так і на тих, хто навіть не думав про свій бізнес, але хоче отримати безцінні знання у цій сфері.

Наш курс є квінтесенцією знань, необхідних для будь-кого, хто вестиме підприємницьку діяльність. Враховуючи неймовірну кількість різних юридичних актів – законів, постанов тощо, що тим чи іншим чином можуть стосуватись бізнес-активності, нефахівцю знайти необхідне, правильно тлумачити і, як наслідок, діяти в рамках закону, подекуди стає просто неможливо.

Тому ми вирішили підготувати курс, в якому ми доступно, без зайвої «юридичної термінології» спробуємо пояснити ті правові рамки, в яких повинен діяти кожен підприємець. Впродовж нього у Вас буде змога ознайомитись з основними юридичними аспектами щодо започаткування бізнесу, правильності його ведення, юридичної чистоти щодо обліку і сплати податків. Ми зупинимось також на тонкощах при укладенні договорів, а також дамо поради щодо поведінки при перевірках. Курс може зацікавити також і фахівців, оскільки щодо кожного питання ми намагались вказати «лайфхаки», які можна буде застосувати в тій чи іншій ситуації.

Метою цього курсу є сформувати у слухачів розуміння, що усі юридичні формальності та вимоги не повинні відлякувати від започаткування власної справи, а є лише певними «правилами гри» для підприємців, знання яких значно полегшить задачу вирости із початківця в акулу бізнесу.